7. SRPNA 2022 – 19. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Dnes probíhá obvyklá sbírka.

• Svátky v příštím týdnu:

Pondělí – Památka sv. Dominika, kněze

Úterý – Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy

Středa – Svátek sv. Vavřince, mučedníka

Čtvrtek – Památka sv. Kláry, panny

• Bohoslužby po dobu prázdnin ve farním kostele:

Ranní mše svatá v 6.30 každý den kromě úterý, večerní mše svatá v 18.30 v úterý a v pátek.

Večerní mše svatá v sobotu u sv. Jakuba v Krásně v 17.30.

V neděli mše svaté jako obvykle v 6.30, 8.00, 9.30 a v 18.30.

• Mše svatá ke cti Ducha svatého bude v pátek 12. srpna v 18.30 hodin.

• Poutní Slavnost Nanebevzetí Panny Marie v našem farním kostele budeme slavit příští neděli 14. srpna.

• Poutní mše svatá bude v neděli srpna v 11.00 hodin v kapli v Poličné na Kotlině a v pondělí 15. srpna v 17.00 hodin v kapli v Hrachovci.

• Odjezd autobusu pro mladé na Celostátní setkání mládeže do Hradce Králové, kteří se přihlásili, bude v úterý 9. srpna v 11.30 z autobusového nádraží ve Valašském Meziříčí. Doprava je zdarma a je zajištěna i zpět z Hradce Králové v neděli 14. srpna (návrat mezi 17. a 18. hodinou).

• Prosíme farníky o modlitbu za mladé, kteří se setkání zúčastní a také za všechny, kdo se podílejí na organizaci. Přenosy z tohoto setkání je možné sledovat na TV Noe.

• Úklid farního kostela v sobotu 13. srpna v 7.15 bude mít skupina č. 4.