Ohlášky

2. NEDĚLE ADVENTNÍ – 9. PROSINCE 2018

• Dnes probíhá obvyklá sbírka. Příští neděli bude pravidelná měsíční sbírka na opravy farního kostela.

• Svátky v příštím týdnu:

Středa – Památka Panny Marie Guadalupské

Čtvrtek – Památka sv. Lucie, panny a mučednice

Pátek – Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

• Roráty pro děti během adventu jsou vždy v pondělí a ve středu ráno v 6.30 hodin.

• Ve středu 12. prosince bude modlitba sv. růžence začínat v 16.30 hodin a bude pokračovat i po mši svaté. Ve čtvrtek ve fatimský den bude modlitba sv. růžence začínat ráno v 5.30 a večer v 16.30 hodin.

• Mše svatá ke cti Ducha svatého bude v pátek 14. prosince v 17.30 hodin. Budou při ní zpívat děti ze ZŠ Salvátor.

• Příprava na biřmování pro dospělé biřmovance bude v pondělí 10. prosince v 18.30 hodin.

• Příprava na biřmování pro mladší biřmovance bude v pátek 14. prosince v 18.30 hodin na faře. Účast nutná. Je to poslední příprava v tomto roce.

• Příští neděli 16. prosince při mši svaté v 9.30 hodin bude zpívat malá schola.

• Farní knihovna bude otevřena příští neděli.

• Benefiční koncert Mezříčanu se uskuteční v sobotu 15. prosince v 15.30 hodin ve farním kostele.

• Knihkupectví Hosana je otevřeno dnes i další adventní neděle od 9.00 do 11.00 hodin.

• ZŠ Salvátor vás zve na Den otevřených dveří a vánoční jarmark v úterý 11. prosince. Informace na plakátku.

• Příští neděli 16. prosince pořádá ZŠ Salvátor v 14.30 hodin na náměstí Živý betlém.

• V kostele jsou kalendáře Naše Valašsko 2019. Výrobní cena jednoho je 50 Kč.

• Děti dnes dostanou nálepku do adventního kalendáře a také kartičku do krabičky.

• Pastýřský list olomouckého arcibiskupa k adventu 2018