Ohlášky

2. NEDĚLE ADVENTNÍ – 10. PROSINCE 2017

• Dnes probíhá obvyklá sbírka.

• Příští neděli bude pravidelná měsíční sbírka, tentokrát na topení v kostele po dobu zimních měsíců.

• Svátky v příštím týdnu:

Úterý – Památka Panny Marie Guadalupské

Středa – Památka sv. Lucie, panny a mučednice

Čtvrtek – Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

• Dnes večer v 18.30 hodin proběhne v evangelickém kostele Světový den památky zesnulých dětí –  Zapalme svíčku. Informace na plakátku.

• Roráty pro děti během adventu jsou vždy v pondělí a ve středu ráno v 6.30 hodin.

• Příprava dospělých na křest a na 1. sv. přijímání pokračuje zítra v pondělí 11. prosince v 19.00 hodin na faře.

• V úterý 12. prosince v den Panny Marie Guadalupské bude modlitba sv. růžence začínat ráno v 5.30 hodin.

• Ve středu 13. prosince ve fatimský den bude modlitba sv. růžence začínat večer v 16.30 hodin a pokračovat i po mši svaté.

• Mše svatá za ZŠ Salvátor bude v pátek 15. prosince v 17.30 hodin. Zpívat při ní budou děti z této školy.

• V příštím týdnu se bude zpovídat od pondělí do pátku 15 minut před ranní a 30 minut před večerní mší svatou, ve čtvrtek večer od 18.00 do 18.30 hodin při adoraci.

• Zpovědní den v naší farnosti bude v sobotu 16. prosince od 8.00 do 11.00 hodin. Přijedou zpovědníci z jiných farností. Využijte této příležitosti a neodkládejte zpověď na poslední chvíli.

• Příští neděli při mši svaté v 9.30 hodin bude zpívat malá schola.

• Farní knihovna bude otevřena příští neděli.

• Knihkupectví Hosana bude otevřeno dnes a také příští sobotu a neděli od 9.00 do 11.00 hodin.

• ZŠ Salvátor vás zve na Den otevřených dveří a vánoční jarmark v úterý 12. prosince. Informace na plakátku.

• Příští neděli 17. prosince pořádá ZŠ Salvátor v 14.30 hodin na náměstí Živý betlém.

• V Katolickém týdeníku si můžete mimo jiné přečíst dvoustránku o dluhových pastech a stránku o večerní modlitbě s dětmi (má být krátká).

• Děti dostanou nálepku do adventního kalendáře.